سوالات متداول باتری های قلمی و یو پی اس

باتری kstarرایجترین باتری یو پی اس های مورد استفاده

رایج ترین نوع باتری مورد استفاده در UPS های سری امروز اسید سرب دریچه تنظیم (VRLA) باتری، همچنین به عنوان یک باتری مهر و موم شده و یا تعمیر و نگهداری رایگان شناخته شده است. باتری VRLA مهر و موم شده، معمولا در عرض پلاستیکی پلی ¬ پروپیلن، ارائه می دهد که استفاده از هر مایع حاوی گردش که ممکن است نشت و یا چکه نمی کند. از آنجا که آب می تواند به باتری VRLA اضافه شوند،سوالات متداول باتری های قلمی 

نوترکیبی از آب برای زندگی و سلامت خود بسیار مهم است. علاوه بر این، هر عاملی که میزان تبخیر آب یا آب از دست دادن، مانند دما یا حرارت از جریان شارژ را افزایش می دهد، کاهش می دهد عمر باتری.

سوالاتی درباره عمر باتری

اجازه دهید یک نگاهی به برخی از پرسش های متداول که آن را به تعمیر و نگهداری باتری یو پی اس می آید.باتری یو پی اس کامپیوتر

۱٫ “پایان عمر مفید” چیست؟

از IEEE “پایان عمر مفید” برای یک باتری یو پی اس به عنوان نقطه ای که آن را دیگر نمی توانید عرضه ۸۰ درصد از ظرفیت اسمی خود در آمپر ساعت تعریف می کند. هنگامی که باتری شما ۸۰٪ از ظرفیت اسمی خود می رسد، روند پیری را تسریع، و شما باید آن را جایگزین.سوالات متداول باتری های قلمی 

۲. آیا تفاوت بین باتری استفاده شده توسط کوچکتر UPS های سری (۲۵۰VA به محدوده ۳KVA) و آنهایی که مورد استفاده توسط UPS ها بزرگتر وجود دارد؟

در حالی که فن آوری باتری های اولیه – و خطرات را به عمر باتری – همان صرف نظر از اندازه UPS باقی می ماند، برخی از تفاوت های ذاتی بین برنامه های کاربردی کوچک و بزرگ وجود دارد. اول، UPS ها کوچکتر معمولا تنها به یک باتری VRLA که بار از و نیاز به تعمیر و نگهداری. به عنوان سیستم های بزرگتر، افزایش ظرفیت باتری برای حمایت از بار پیچیده تر می شود.

سیستم های بزرگتر ممکن است رشته های متعدد از باتری، معرفی پیچیدگی به تعمیر و نگهداری باتری و پشتیبانی نیاز دارد. باتری فرد باید بررسی شود برای جلوگیری از یک باتری بد از مصرف پایین کل یک رشته و قرار دادن بار در خطر است. علاوه بر این، به عنوان سیستم های بزرگتر، استفاده از باتری های مرطوب سلول تبدیل بسیار شایع تر است.سوالات متداول باتری های قلمی 

۳. یو پی اس من در ذخیره سازی برای بیش از یک سال بوده است. آیا باتری هنوز هم خوب است؟

به عنوان باتری بدون استفاده، بدون رژیم شارژ، زندگی خود را کاهش خواهد یافت. با توجه به ویژگی های خود ترشح از باتری های اسید سرب، توصیه می شود که شما آنها را به اتهام هر سه تا چهار ماه از ذخیره سازی. در غیر این صورت، از دست دادن دائمی ظرفیت بین ۱۸ تا ۳۰ ماه رخ خواهد داد. برای طولانی عمر مفید بدون شارژ، فروشگاه باتری در ۱۰ ° C (50 ° F) یا کمتر است.

باتری یو پی اس

۴. تفاوت بین باتری قلمی و توسط کاربر قابل تعویض است.

داغ swappable باتری اجازه می دهد که باتری به تغییر در حالی که یو پی اس در حال اجرا است. باتری قابل تعویض توسط کاربر معمولا در UPS های سری کوچکتر پیدا شده است و نیاز به هیچ ابزار و یا آموزش های ویژه برای جایگزینی. باتری می تواند هر دو داغ swappable و توسط کاربر قابل تعویض.

۵٫ چگونه باتری در زمان اجرا تحت تاثیر قرار است اگر بار بر روی یو پی اس را کاهش دهد؟

زمان اجرا باتری افزایش خواهد یافت اگر بار کاهش می یابد. به عنوان یک قاعده کلی، اگر شما بار نصف کاهش دهند، شما در زمان اجرا سه برابر.

۶٫ اگر من باتری بیشتر به یک UPS اضافه کنید، می توانید اضافه کنم بار بیشتر؟

اضافه کردن باتری بیشتر به یک UPS می تواند باتری در زمان اجرا برای حمایت از بار افزایش می دهد. با این حال، با اضافه کردن باتری بیشتر به یو پی اس از ظرفیت از یو پی اس را افزایش نمی دهد. مطمئن باشید که یو پی اس خود را به اندازه کافی برای بار خود را به اندازه، و سپس اضافه کردن باتری های متناسب با نیاز زمان اجرا خود را.

۷. طول عمر متوسط ​​باتری یو پی اس چیست؟

طول عمر استاندارد برای باتری VRLA سه تا پنج سال است. با این حال، زندگی انتظار می رود می توانید تا حد زیادی به علت شرایط محیطی، تعداد چرخه تخلیه، و تعمیر و نگهداری کافی متفاوت است. یک برنامه منظم تعمیر و نگهداری باتری و نظارت برای اطمینان می دانم زمانی که باتری خود را در حال رسیدن به پایان زندگی خود را.

۸. آیا یو پی اس نیاز به یک بار بر روی آن را به شارژ باتری خود را؟

به طور کلی، یو پی اس یک حداقل بار نیاز به شارژ باتری آن است. هنگامی که به یک منبع استاندارد برق (از طریق پلاگین ورودی یا hardwiring) متصل، یو پی اس شما باید باتری آن صرف نظر از میزان بار، در صورت وجود، به آن متصل شارژ کنید.

۹٫ چگونه می توان مطمئن باتری یو پی اس در شرایط خوبی هستند و حداکثر تمدید در صورت قطع برق؟

شما باید از یو پی اس و باتری آن به طور کامل بازرسی و تست شده توسط تکنسین زمینه آموزش دیده اند. در مدل های یو پی اس های کوچکتر، شما اغلب می توانید تست خود از واحد با فشار دادن یک دکمه بر روی پانل جلو را شروع کند.

۱۰٫What فراری حرارتی است؟

فراری حرارتی رخ می دهد که گرمای تولید شده در یک سلول اسید سرب بیش از توانایی خود را به پراکنده که گرما، که می تواند به انفجار منجر شود، به ویژه در سلول های مهر و موم شده. حرارت تولید شده در سلول ممکن است بدون هیچ گونه علائم هشدار اتفاق می افتد و ممکن است در شارژ بیش از اندازه، شارژ بیش از حد، آسیب های فیزیکی داخلی، اتصال کوتاه مدارهای داخلی، و یا یک محیط گرم ایجاد می شود.

۱٫Why باتری شکست؟

باتری می تواند برای بسیاری از دلایل شکست، اما شایع ترین علل عبارتند از:

دمای بالا و یا ناهموار

ولتاژ شارژ شناور نادرست

لینک های بین سلول سست یا اتصالات

از دست دادن الکترولیت به دلیل خشک شدن و یا یک مورد آسیب دیده

عدم تعمیر و نگهداری / پیری است.

۱۲٫How است عملکرد باتری به طور معمول اندازه گیری؟

باتری ها معمولا برای ۱۰۰+ تخلیه و شارژ امتیاز. با این حال، بسیاری از باتری را نشان می دهد کاهش قابل ملاحظه در ظرفیت شارژ پس از به عنوان چند که ۱۰ تخلیه. در پایین تر از شارژ باتری می تواند بپذیرد، زمان اجرا کمتر آن را می تواند ارائه. برای باتری های با طراحی بالا نرخ که حفظ عملکرد پایدار برای مدت طولانی است.سوالات متداول باتری های قلمی 

۱۳٫ چه باید یک برنامه سرویس یو پی اس را پوشش میدهد؟

هنگام ارزیابی طرح خدمات، توجه ویژه ای به چه چیزی است و پوشیده نیست. توافق پشتیبانی و ضمانت نامه برای مدل های یو پی اس بزرگ معمولا قطعات الکترونیکی داخلی تنها پوشش، با پوشش باتری در دسترس به عنوان یک انتخاب اضافی. A، طرح قوی خدمات جامع باید تمام موارد زیر را پوشش میدهد:

یو پی اس قطعات الکترونیکی و کارگری پوشش: این پوشش می دهد اجزای الکتریکی پایه یو پی اس، به استثنای باتری.

یو پی اس باتری قطعات و پوشش کار: برای جلوگیری از شکست یو پی اس، باتری باید جایگزین حداقل هر ۵ سال. باتری که مکررا به تخلیه و یا مورد استفاده در یک محیط گرم باید بیشتر جایگزین شده است.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه: بازدیدکننده داشته است تعمیر و نگهداری پیشگیرانه اجازه می دهد تکنسین زمینه به سالانه بازرسی، آزمایش، تنظیم و ارتقاء یو پی اس و / یا قطعات باتری، حصول اطمینان از عملکرد کارخانه مشخص شده است. شما همچنین ممکن است اضافه کردن خدمات نظارت از راه دور به برنامه تعمیر و نگهداری خود را در نظر بگیرند.