محصولات باتریسل

باتری یو پی اس UNIKOR

باتری یو پی اس UNIKOR

UNIKOR Battery UPS

باتری یو پی اس یو نیکور ساخت کشور کره می باشد. این نوع باتری ها داری طول عمر بالا بوده و با ۳ سال گارانتی خدمات پس از فروش عرضه میشود. طول عمر متوسط این باتری ها ۸ تا ۱۰ سال بوده و از نظر کیفیت، در حد بالایی می باشد. در سال ۱۹۹۵ در کشور کره تاسیس شد. یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید باتری یو پی اس می باشد.تنها باتری ساز در میان باتری سازان کره ای میباشد که به شرکت های معروف ژاپنی کیوشو و کانسای ژاپن باتری عرضه میکند. برای مشاهده محصولات شرکت UKB به آدرس سایت www.ukbkorea.com میتوان مراجعه کرد.

باتری یو پی اس RItar

باتری یو پی اس RItar

Battery Ups Ritar

کمپانی ریتار در زمینه تولید باتری های یو پی اس در سال ۱۹۹۴ در کشور چین تاسیس شد و بعد از ۵ سال فعالیت در این زمینه موفق به تصاحب سهم قابل توجهی از بازار باتری یو پی اس گردید .محصولات شرکت RITAR شامل تولید باتری های یو پی اس با طول عمر های متفاوت و تولید باتری های مورد نیاز در صنعت  و همچنین تولید باطری هایی با کیفیت بالا برای زمینه های مختلف می باشد.شرکت ریتار در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر روی افزایش کیفیت محصولات قرار داده و امیدوار است در سال های آینده بتواند با اخذ مجوز های معتبر بین المللی سهم بیشتری از بازار های باتری یو پی اس اروپا و آسیا را ازآن خود کند.

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس

Battery Ups

شرکت های بزرگ تولید کننده منبع تغذیه در کشور چین از سال ۲۰۰۰ توسط مرکز مشاوره CCID رتبه بندی شده و در رتبه دوم تولید در داخل و خارج کشور میباشد. براساس گزارشی از وزارت ChinaQuery این شرکتها بزرگترین صادرکننده یو پی اس و باتری سرب اسید توسط چین میباشد. باتری های سرب اسید و سیلد لید اسید نوع چینیبدلیل کنترل دریچه باتری و مهر وموم شده باتری ها برای اولین بار در میان کارخانه های بزرگ باتری سازی در کشور چین سهم عمده ای از بازار باتری را به خود اختصاص داده است.

باتری یو پی اس long

باتری یو پی اس long

Battery Ups Long

کمپانی LONG  تولید کننده باتری یو پی اس های تایوانی است که در تولید باتری های سیلد اسید فعالیت می کند از لحاظ استاندار تولید کمپانی لانگ پیشرفته ترین خط تولید باتری را دارد و از کنترل کیفی پیشرفته استفاده می کند. سهم در آمد سالیانه شرکت لانگ از تولید باتری یو پی اس ۴ میلیارد دلار است و از این نظر جز شرکت های موفق تولید باتری یوپی اس می باشد و باتری های تولیدی تولیدی این شرکت از محصولات پرطرفدار و محبوب در سطح آسیا بوده و مجهز به  استانداردهای تولید باتری یوپی اس و استاندارد BUTT و EURO می باشد. باتری یو پی اس long، باتری یو پی اس تایوانی محسوب می شود.

باتری یو پی اس rocket

باتری یو پی اس rocket

Battery Ups Racket

کمپانی سازنده باتری یوپی اس راکت واقع در کره جنوبی است که در زمینه تولید تجهیزات برقی و باتری یوپی اس فعالیت می کند. باتری های تولیدی راکت از لحاظ کیفیت و استانداردهای بین المللی نسبت به محصولات مشابه در بالاترین سطح قرار دارد و با تو جه به کیفیت بالا ی باتریهای تولید ی راکت به کشورهای اروپایی نیز صادر می شود و از این نظر برای تولید کنندگان بزرگ باتری یوپی اس در کشورهای اروپایی رقیب سرسختی محسوب می شود. کمپانی راکت در زمینه تولید باتری وسایل نقلیه و تجهیزات نظامی نیز فعالیت می کند. باتری یو پی اس rocket، باتری یو پی اس کره ای محسوب می شود.

باتری یو پی اس saba

باتری یو پی اس saba

Battery Ups Saba

شرکت صباباتری از تولیدکنندگان باتری در ایران میباشد و در زمینه تولید انواع باتری یو پی اس ، باتری های صنعتی و نیروگاهی فعالیت می کند. شرکت صباباتری با دارا بودن چندین کارخانه مجزا در اکثر شهرهای ایران توانسته است نیاز بازار باتری ایران را برآورد نماید و درحال حاضر در زمینه تولید باتری یو پی اس در بازار داخل کشور دارای سهم کمتری می باشد و این امر به علت پایین بودن طول عمر محصولات تولیدی از لحاظ کیفیت در مقابل تولیدات چینی میباشد. باتری یو پی اس saba – صبا، باتری یو پی اس ایرانی می باشد که نسبت به سایر برند های چینی عمر نسبتاً کمتری دارد. و چندان محبوبیتی در بین مصرف کننده گان ندارد.

باتری یو پی اس newmax

باتری یو پی اس newmax

Battery Ups Newmax

کمپانی نیومکس واقع در کره جنوبی در سال ۱۹۷۹ در زمینه تولید باتری تاسیس شد. در سال ۲۰۰۲ استانداردهای بین المللی باتری یو پی اس را اخذ کرد و در حال حاظر سهم عظیمی از بازار باتری یو پی اس کشور کره  جنوبی را در دست دارد. کمپانی NEWMAX با رعایت تولید استانداردهای تولید باطری یوپی اس و راه اندازی خطوط تولید مجهز ، اقدام به تولید و صادرات باطری یو پی اس نموده و در این زمینه از برترین تولید کنندگان باتری یو پی اس در سطح جهان می باشد. باتری یو پی اس نیومکس در بازار یو پی اس، باتری یو پی اس کره ای محسوب میشود.

باتری یو پی اس hitaco

باتری یو پی اس hitaco

Battery Ups Hitaco

کمپانی هیتاکو  تولید کننده باطری یو پی اس در سال ۲۰۰۲ تاسیس گردید و به علت سرمایه گذاری وسیع این شرکت و ارائه قیمت های رقابتی پایین توانست در مدت زمان اندکی به یکی از تولیدکنندگان بزرگ باتری یو پی اس در چین دست یابد.درحال حاضر شرکت هیتاکو دارای چندین خط تولید در شهرهای مختلف چین  می باشد.شرکت هیتاکو با ارائه محصولاتی متنوع در زمینه باتری که شامل باتری های یو پی اس و باتری های نیکل کادمیوم وسرب اسیدی می شود، توانسته سهم عظیمی از بازار ایران را داشته باشد.باتری هیتاکو، باتری یو پی اس چینی محسوب می شود.

باتری یو پی اس tiger

باتری یو پی اس tiger

Battery Ups Tiger

 کمپانی TIGER در سال ۱۹۷۳ در کشور کره جنوبی در جهت تولید انواع باتری خودرو و وسایل نقلیه تاسیس گردید و بعد از گذشت ۸ سال خط تولید باتری یوپی اس را نیز به تولیدات خود اضافه نمود.کمپانی تایگر تولید کننده باتری یو پی اس با طول عمر متوسط میباشد و گسترش خطوط تولید و تولید باتری های باکیفیت بالا از اهداف این شرکت بوده و محصولات آن درحال حاضر به چندین کشور جهان صادر میشود و چندین استاندارد بین المللی را در زمینه تولید باطری از مراکز معتبر دریافت نموده است. باتری یو پی اس تایگر باتری یو پی اس کره ای محسوب می شود.