قیمت باتری ups های کره ای چینی ویتنامی

قیمت باتری ups : باتری یو پی اس ها با تو جه به انواع برندهای موجود در بازار قیمت متفاوتی دارند. برندهای مختلف باتری از جمله برند های چینی مانند: باتری یو پی اس narada ، باتری ups کی اس تار و … جز برندهای چینی بوده و از نظر کارایی و عملکرد در حد متوسطی هستند و طول عمر نسبتاً بالایی دارند لذا قیمت ها با توجه به طول عمر باتری و نوع باتری  تعیین میشود.

قیمت باتری ups چینی

باتری هایی که ظول عمر بالایی دارند قیمت بالایی هم دارند. لذا قیمت باتری ups های چینی در حدمعقول و قابل قبولی میباشد. شرکت باتریسل باتری یو پی اس های چینی مانند نارادا و کی اس تار را با ۲ سال گارانتی تعویض عرضه میکند . برای مشاوره و خرید این نوع باتری ها می توانید با واحد فروش باتریسل تماس بگیرید.

قیمت باتری ups چینی

قیمت باتری ups کره ای

برند های کره ای مانند باتری یو پی اس یونیکور، باتری ups نیومکس با توجه به اینکه طول عمر بالایی نسبیت به باتری های چینی دارند و از نظر کیفیت و کارایی در حد بسیار بالایی می باشند لذا قیمت این نوع باتری یو پی اس ها معوملا بالا بوده و کیفیت و طول عمر باتری عامل تصلی در این قیمت گذاری است.

قیمت باتری ups کره ای

شرکت باتریسل باتری ups های کره ای مانند یونیکور و نیومکس را با ۳ سال گارانتی عویض عرضه میکند. جهت مشاوره و خرید در زمینه باتری های کره ای میتوانید با واحد فروش شرکت باتریسل تماس بگیرید.

لازم به ذکر است تمام فرآیند نصب و راه اندازی باتری یوپی اس ها در شرکت باتریسل بصورت رایگان انجام میشود.